Hakkımızda

Hakkımızda

2013 Yılından bu yana edindiğimiz bilgi ve tecrübeler ile bugün "GRAPHIC DESIGN & STUDIO" genç ve dinamik ekibi ile sizlerle. Grafik Tasarım, Web Tasarım, Matbaa ve Promosyon ürünlerinde profesyonel hizmet vermekle beraber, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve ekonomik çözümleri zamanında müşterilerimize sunuyoruz. Hayal gücümüzün sonsuzluğuna tanık olmak istermisiniz ?

 

BİZİ ARAYIN!!

 

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan Graphic Design Studio müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir. Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

Web sitesinin kurgulanmasından sonra projenin hazırlanacağı platform ve teknolojilere karar verilir. Site flash mı yoksa html mi olacak, sitede veritabanı kullanılacak mı, kullanılacaksa hangi veritabanı(acces, mysql, mssql, oracle) , hangi programlama ve ya script dili(asp.net, php, asp, Java, Ajax, Javascript) kullanılacak karar verilir.

Site içeriğinin web sitesinde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra veritabanı oluşturulması, admin paneli ve içerik yönetim sisteminin programlanması ve kullanıcı tarafının kodlanmasıyla yazılım sürecine devam edilir.

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olarak, topluma katkıda bulunmak, çevreye duyarlı kalarak insan hak ve onuruna yakışır bir hizmet ve üretim ortamı sağlamak, evrensel hizmet anlayışı içerisinde kaliteli hizmet sunmaktır.

 • Vizyonumuz

  Türkiye ile Bölgesel Pazarda en iyi Ulusal Marka olmak. Ulusal arenada kendine özgü bir kalite ve prensipler ile potansiyel bir pazarı olan marka olmak. Mesleki anlamda bölge de örnek bir işletme olmak. İlk önce Ulusal ve Uluslar arası (Normları) kuralları kendi işletmemizde uygulama becerisini göstermek. İşletmenin sürekliliğini ahlaki yollardan sağlamak için azami gayret sarf etmek. Grafik Tasarımın araç değil, amaç olarak yapılmasını ve bu yolla hem kişisel ve hem de toplumsal kalkınmanın olabileceğini göstermek.

 • Kalite Politikamız

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

  Kalite Politikalarımız gereği çalışmalarımızın ücretleri peşin olarak alınmaktadır.